Öt főre bővült a Wekerle Sándor Alapítvány kuratóriuma

2022. nov. 17.
Öt főre bővült a Wekerle Sándor Alapítvány kuratóriuma

2022. augusztus végén letelt a 2017-ben megválasztott alapítványi kuratórium mandátuma, így új választásra került sor.  Az alapítók felkérésére és bizalmából a Wekerle Sándor Alapítvány kuratóriuma 5 főre bővült, akik 2027-ig továbbra is társadalmi munkában végzik a jelentősen megnövekedett feladatokat a Wekerle hagyományőrzés terén.
A korábbi kuratóriumi tagok - Buza Ernő elnök, Lehrner Zsolt és Balogh Tibor mellett - Dr. Lendvai András és Nagy Sándor vállalták a következő öt évre az alapítvány kuratóriumi tagságát.
Az új kuratórium elsődleges céljának a működés megfelelő anyagi háttere megteremtését tűzte ki Mór Városi Önkormányzattal létrehozni javasolt együttműködési megállapodás keretében.